Stół do piłkarzyków

Mamy przyjemność ogłosić, że w klubie pracowniczym (koło sekretariatu) znalazł się stół do piłkarzyków zakupiony z funduszu Samorządu Doktorantów UW. Zapraszamy wszystkich pracowników i doktorantów do korzystania ze stołu. Jednocześnie prośba by w miarę potrzeby uszanować obecność innych osób i wstrzymywać swoje piłkarzykowe żądze.

Zdanie wyjaśnienia: wyniki wakacyjnej ankiety, przeprowadzonej pośród doktorantów, wskazywały na bilard, jednak Dziekan zezwolił tylko na piłkarzyki (drugie miejsce w ankiecie).

Bal Doktorantów UW

W imieniu Rady Samorządu Doktorantów UW chciałbym wszystkich zaprosić na III edycję Balu Doktorantów UW. Impreza będzie miała miejsce 24 stycznia (sobota) o 20 w klubie Cool de Sac przy ul. Foksal 2. Wstęp jest bezpłatny, za okazaniem zaproszenia, które odebrać można w miejscach opisanych na stronie samorządu doktorantów UW.

W środę będę na Krakowskim, więc mogę odebrać zaproszenia dla osób zainteresowanych. Prosiłbym chętnych o e-maila.

Dodatkowo, dane te umożliwią nam zebranie statystyk co do popularności tego typu imprez. Nie ukrywam, iż pojawiają się liczne głosy, że podobne wydarzenia cieszą sie małym zainteresowaniem i ich organizacja to marnowanie środków finansowych przeznaczonych dla doktorantów. Będę wdzięczny za każdy komentarz w tej sprawie. Z pewnością – o ile taka będzie Wasza wola – poruszę ten problem na najbliższym posiedzeniu Rady Samorzadu Doktorantow UW.

Pozdrawiam,
Tomek Kazana

nowy przewodniczący Wydziałowej Rady Doktorantów

Chciałbym Was poinformować, że po uzupełnieniu składu Wydziałowej Rady Doktorantów, wybrany został nowy przewodniczący. Sprawowanie tej funkcji przypadło mojej osobie. W związku z tym chciałbym wyrazić chęć i nadzieję na udaną współpracę.

Oczywiście będę wdzięczny za wszelkie uwagi i pomysły na funkcjonowanie Rady, a także Wasze oczekiwania co do imprez, wydarzeń itp.

Pozdrawiam,
Tomek Kazana